O nas

Witamy na forum "The Urban Legends"!

TheUrbanLegend to dość nietypowa i autorska gra PBF (Play by Forum) zainspirowana dziełami Neila Gaimana, a rozgrywka wsparta została częściowo na mechanice White Wolfa. Forum i wykreowane uniwersum nadal jest w trakcie rozbudowywania, mimo tego zapraszamy wszystkich, którym nie straszne są nowe odsłony gier forumowych.

Dołącz się do gry!

Wyobraź sobie...

Jesteś zwykłym, znudzonym gliną, który w ramach wrażeń spędza wieczory przy tanim whisky i wydaje ostatnie oszczędności na zakładach nielegalnych walk psów.
Jesteś zwykłą sprzedawczynią w demobilu, gdzie każdego dnia zmuszasz się do uśmiechu i to tylko po to, by zafascynowani militariami klienci raczyli dokupić kolejne moro do swojej kolekcji.
Jesteś zwykłym studentem dziennikarstwa, który doszukuje się obyczajowych sensacji w damskich akademikach i tanich kryminałów w podrzędnych pubach.
Jesteś zwykłym mieszkańcem Londynu. Kobietą lub mężczyzną. Anglikiem lub imigrantem. Bogatym lub biednym. Niezależnie kim - doszukujesz się sensu życia w zaoferowanej przez świat szarej rzeczywistości.

Aż do czasu, gdy otworzysz nie te Drzwi.

Kim są Ci bliźniaczy bukmacherzy, którzy kryją wzrok za ciemnymi okularami, a ich przeliczające gotówkę palce są poczerniałe jak u trupa?
Kim jest Ten stary ślepiec, który od miesięcy przychodzi do twojego sklepu i prosi o wytłoczenie kolejnego nieśmiertelnika z losowym imieniem?
Kim jest Ta Drag Queen, wokół której wszyscy klęczą i niezależnie ile razy by nie zgasiła papierosa na żywej skórze adoratora, to tym bardziej jest kochana?

Czy widzisz to?
Czy dostrzegasz?
Czy czujesz?

Z ich rękawów sypią się złote monety, gdy nikt nie patrzy.
Jego puste ślepia przewiercają na wylot, gdy stoisz do niego plecami.
Jej pocałunek uszczęśliwia nawet najsmutniejszego człowieka na świecie.
Wydają się być odstraszający, słabi albo śmieszni, ale emanują niepojętą aurą - mocą - która sprawia, że chcesz im ulec.
Chcesz ich poznać.
Pragniesz być w ich bliskim otoczeniu.
Pragniesz, by obdarzyli Cię swoją uwagą...
Pragniesz ich błogosławieństwa.
Pragniesz się do nich dołączyć.


Dołącz się do gry!